Po raz kolejny Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk odwiedził Kombatantów z Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Sterniczej, aby wspólnie z nimi świętować zbliżające się Święta Wielkanocne.

 

Do swoich podopiecznych zwrócił się w następujących słowach: - Cieszę się, że mogę w tym gronie, razem z Państwem przeżywać ten dzień – Wielki Wtorek, który zbliża nas do tajemnicy śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Cieszę się, że mogę być z Państwem i dziękować Wam za to, że nigdy nie zabrakło Wam wiary w Boga, nadziei na zmartwychwstanie Polski oraz miłości do Ojczyzny i drugiego człowieka. Chciałem podziękować również całemu zespołowi DPS „Kombatant” za to, że dzięki ich pracy, ich zaangażowaniu i trosce, że dzięki nim również w radości dnia codziennego możecie Państwo przeżywać swoje chwile.

 

Spotkanie Wielkanocne zorganizowane przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych rozpoczęła wspólna modlitwa, po której miało miejsce składanie życzeń oraz poczęstunek. W imieniu Kombatantów życzenia oraz podziękowania za zorganizowanie spotkania wygłosiła Pani Irena Putkiewicz.